Hakkımızda

Sitemiz 05.08.2016 tarihinde açılmıştır. Yeni ve yenilikçi hizmet anlayışınla toplumu dürüst ve çağdaş hale getirmek için, önce sohbet, önce anlaşma kavramını ön plana almıştır. Sohbet sayesinde insanların daha iyi anlaşabileceği ve ülkemize daha kaliteli hizmet verebileceğini düşünmekteyiz. Stresten uzak ve güvenli bir ortamda insanları bir araya toplayarak ülkemizin sorunlarını veya aile sorunlarını bir dostluk ortamında tartışarak anlaşmaya ve birlik olmaya yöneltmesini sağlamayı planmaktadır.

Düşüncelerimize göre güzel ülkemizde insanları ayrıştırmaya yönelik dış güçlerin etkileri bulunmakta. Bizler birlik olduğumuzda dünyayı dize getiren bir milletiz. Birlik olabilmek içinde önce bir birimizi anlamayı öğrenmeliyiz. Bir birimizi anlamanın en önemli yolu da sohbet etmekten geçmektedir. Sohbet edin arkadaşlık kurun ve ülkemizde yaşanan hangi kökenden gelirse gelsin. Sonuçta Türk olan her vatandaşı ayrıştırmadan, o bu şu demeden birlik olmaya çağırın.

Kısaca: Sitemizin asıl amacı insanları güvenli bir sohbet ortamında bulunmasını sağlamak ve bu ortamda birleşmesi, Ayrışmaması, ülkemizde huzurun olması ve sinir stresten uzak toplum oluşmasını sağlamaktır.

 

Not: Sitemizde yer alan bazı konuları beğenmeyebilirsiniz. Bazı yazılarımız arama motorlarında bazı kelimelerde üst sıralara çıkarak o aramaları yapan kişileri de seviyeli ortamlara davet etme. Ve bizim gibi güvenli, temiz sohbet ortamlarının olduğunu da bilmelerini sağlamaktır.

Back to Top