Güvenli İnternetin Güvenli Sohbeti

Güvenli İnternetin Güvenli Sohbeti

Yorum yok Güvenli İnternetin Güvenli Sohbeti

Güvenli bir sohbet sitesi aradığınızı biliyoruz. Günümüzde güvenli bir siteye girmek ve her şeyden uzak bir sohbet imkanı yakalamanın ne kadar zor olduğunun farkındayız. Bizlerde sizin bu isteklerinizi yerine getirme adına yep yeni bir arayüz ile karşınızdayız.

En iyi sohbet uygulaması diyebileceğimiz ve gün geçtikçe üzerinde çalışarak geliştirdiğimiz  AsilBeyaz yine karşınıza güvenli bir sohbet ortamıyla çıkıyor. Bu ortamı kısaca anlatacak olursak; sanal ortamlarda hackerlerin, lamerlerin ne kadar çok olduğunu biliyoruz. Çoğu siteye girdiniz anda o site sahiplerinin botu haline geliyorsunuz. Sizin haberiniz dahi olmadan hiç girmediğiniz sitelere saldırılar yapılıyor. Bu yüzden başı derde giren çok insan tanıdık. Sizlere bu tür gereksiz saçmalıklardan uzak güvenli site ve güvenli sohbeti sunuyoruz artık. Elimizden geldiğince her konuda güvenlik önlemlerini almış bulunuyoruz. Saldırı koruması, ssl sertifikası, chat güvenlik sertifikası, sistem virüs koruması ve daha bir çok konuda çalışmalar yaparak sizleri güvenlik ağının dibine vurmuş bir siteyle baş başa bırakıyoruz.

En ufak masraftan kaçınmadan dürüst çalışmalarımızın sonucunu sizde göreceksiniz. Mobil uygulama yönündeki geliştirmelerimizi de devam ettirmekteyiz bu konuda kuşkunuz olmasın. Mobil sohbet ortamımız da güvenlik açığı var yada yok orayı da tekrardan düzenleyerek sizlere kaliteyi, güvenliği bir arada eğlenceli haliyle sunacağız.

Leave a comment

Back to Top