Gizlilik Politikamız.

Sitemiz de kullanıcı verileri saklanmamakta. Geçici süreliğine alınan bilgiler daha sonra silinmektedir. Kullanıcıları mağdur edecek hiç bir etken bulunmamaktadır. “sohbetasil.com” adresli sitemiz ssl sertifika güvencesinde bilgileriniz silinene kadar korunmaktadır.

  1. Sitemiz tamamen ücretsiz hizmet vermektedir. Her hangi bir konu için sitemiz ücret talep etmemektedir. Sizden kamera açma, resim gönderme gibi konular için para veya kontör talep edenleri yetkililere bildiriniz. Bildirmediğiniz taktirde sitemiz sorumluluk kabul etmez.
  2. Sitemiz sadece yer sağlayıcı görevi görmektedir. Bu yüzden sitemizde paylaşılan resim, müzik, tasarım, video gibi ürünlerin telif hakklarının var olup olmadığını kontrol edemez durumdadır. Fakat telif hakkı içeren ürünler için hk-hakan@hotmail.com mail adresinden iletişime geçildiğinde. Gerekli işlemler yapılarak sitemizden telif hakkının var olduğunu iddia edilen ürün hemen kaldırılır.
  3. Sitemizde bulunan reklamlara tıklama zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Sitemizde reklam var ise bu reklamlar size ücretsiz hizmet sunabilmek adına eklenmiştir. Sunucu masrafları, hosting ücretleri gibi ücretlerin ödenmesi için reklam eklemek zorundayız.
  4. Sitede bulunan her özellik tüm kullanıcılara ücretsizdir.
  5. Sitemizin belirli kuralları bulunmaktadır. Bu kurallara uymayan kişiler sitemizden tamamen yasaklanacaktır. Ayrıca T.C Anayasası kurallarına uymayan kişilerde sitemizden yasaklanacaktır.

Back to Top